header

Bütün gemiciler, korsanlar!

_________________________________________________________________________________________________

Yarr !!

Teknenizi kullanmak ve denizi cesur hale getirmek hazır mısınız? Olasılıkla ne ters gidebilir ki? Köpekbalıklarını, ennemileri, isyanları ve hastalıkları bir kenara mı koyuyorsun? Hiçbir şey değil! Haha. Bekle. Bu önümüzde ne var?

– “Kaptan Nemouse, kaptan Nemouse! Doğruca bir kasırga ile gidiyoruz!”
– “Cesur ol dostum! Ve büyük Elisah’ı öveleyelim, onun korsan ruhlarımızı kurtarabileceği” – ” Anneleyin Yemin ederim bundan sonra hayatta kalırsam, korsan olarak vazgeçeceğim. Bu iş buna değmez! “

Bugün ve önümüzdeki 2 hafta boyunca bir korsan olacaksın. Teknede. Bir kasırgada. Ne kadar serin? Amacın belli ki ölmek değil. Çünkü biliyorsun, kasırga ölümcül. Ve şans da yok, yolda biri var! Olasılıklar neler? Bu etkinlik işlemi teknenizde kalmayı başarırsanız, muhteşem hazineler’de!

Gerçek bir korsan arkadaşlarını nasıl seçeceğini biliyor. Ve papağandan daha iyi bir arkadaşın hangisi? Papağanlar konuşabilir, bu yüzden olası hortumlarının sizi uyarmak için uçarak uyarabilirler (o zaman kabininde uyuyordu, onu suçlamayın!)

TADAAAA. PARROT PET:

Tamam, şimdi papağanlarımız var. Korku veren! Daha çok şey var mı Evet belki!

Gerçek bir korsan olduğunuz için sakalınızdır. Ancak, yeni korsanların sakıncalı sakalları değil. Sen yeni değilsin. Cehennem, sen denizin efendisisin! Ve nasıl, nasıl örgü yapacağını biliyorsun. Ağız eşyaları en iyisidir ^^ Ama boyun parçaları en iyiler! Yeni bir çağıralım! Yapraklar kırmızı, çiçekler mavi, Korsan olayı serin, Yarr sana!

BAM. Örgü sakal \ o /

BAM (2). Çiçek kolye

Denizin Efendisi olarak, zaferlerinizi göstermeyi severim. Gurur duyduğunuz bir, mürettebat tarafından bir adada terk edildikten sonra bir köpekbalığını teknenize geri döndürmeyi başardı ve güçlerini emdiği o oldu. Peki, cildinize çok iyi uyan bir köpekbalığı faresine dönüştünüz ve o zamandan beri kimse sizin üstünlüğünüzden şüphelenmeyecekti. Iyi oynadı, efendim.

İşte kupanız , kazandınız: __________________

 

Bugün olanlar, darı! Bu yüz ne var?

Evet. Biliyoruz.